Al. M.J.Piłsudskiego 2/8 lok. 312,
10-576 Olsztyn

Zespół

Kancelaria została założona przez adwokata Tomasza Turkowskiego.

Mecenas Tomasz Turkowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2002). Wpisany został na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Olsztynie.

Przez okres ponad 20 lat pracował zawodowo w Sądzie Okręgowym w Olsztynie.

Mecenas Tomasz Turkowski  poza bogatym doświadczeniem zawodowym uzyskanym podczas pracy w Sądzie, w związku z posiadanymi licznymi uprawnieniami, legitymuje się również doskonałą wiedzą z zakresu prawa drogowego, transportu drogowego oraz rekonstrukcji wypadków komunikacyjnych. Nadto, posiadane szerokie kwalifikacje oraz bogata praktyka, przekładają się na znakomitą znajomość problematyki związanej z prawem łowieckim oraz zagadnieniami związanymi z Ustawą o broni i amunicji, w szczególności w zakresie nabywania uprawnień do posiadania broni palnej, jej posiadania oraz obrotu prawnego bronią i amunicją.

Kancelaria prowadzona przez mecenasa Tomasza Turkowskiego pozostaje w ścisłej współpracy m.in. z notariuszem, doradcą podatkowym, doradcą gospodarczym, a także z profesjonalną i prężnie funkcjonującą agencją detektywistyczną, działającą na terytorium Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej.